H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 9, Keskeytti: 0, Hylätty: 1) 1. 12 Bäckström Anders IF Femman 14:28 2. 5 Suhonen Antto-Iiro Kuopion Suunnistajat 15:56 +1:28 3. 4 Bäckström Robin IF Femman 16:09 +1:41 4. 10 Jansson Sören IK Falken 16:19 +1:51 5. 2 Järn Staffan IF Femman 16:58 +2:30 6. 9 Granholm Christoffer IF Femman 17:12 +2:44 7. 3 Glasberg Tomas Malax IF 17:20 +2:52 8. 1 Harald Joachim IK Falken 18:37 +4:09 7 Torrkulla Jan IF Femman Hyl.
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 14 Ådjers Henrik OK Kristina 14:46 2. 15 Lindfors Kari IK Falken 18:07 +3:21 3. 16 Lahti Tommy IF Femman 19:00 +4:14
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 4, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 20 Forsström André OK Botnia 14:55 2. 19 Luhtala Jouni Teuvan Rivakka 17:00 +2:05 3. 21 Wik Peter IF Femman 18:00 +3:05 4. 18 Bergström Rune OK Kristina 18:08 +3:13
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 24 Lillhonga Robert Gamlakarleby IF 18:16 2. 25 Backman Fredrik IF Femman 19:43 +1:27 3. 23 Nordman Mikael IF Femman 24:59 +6:43
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 6, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 28 Räbb Rainer Gamlakarleby IF 13:51 2. 31 Hakala Eero IF Femman 14:08 +17 3. 27 Lyyluoma Pasi Teuvan Rivakka 14:30 +39 4. 30 Höstman Stefan Malax IF 14:55 +1:04 5. 32 Byggningsbacka Johan IF Brahe 16:35 +2:44 6. 29 Snickars Christer Solf IK 18:23 +4:32
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 34 Storvall Stefan IK Kronan 13:38 2. 36 Bäck Mikael IF Femman 13:43 +5 3. 35 Rajamäki Jari OK Kristina 19:41 +6:03
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 6, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 39 Nyystilä Jukka Laihian Luja 13:10 2. 40 Viinikka Matti Kauhajoen Karhu 13:55 +45 3. 41 Hattar Allan IK Falken 14:01 +51 4. 42 Olaussen Kristoffer Gamlakarleby IF 14:32 +1:22 5. 38 Eriksson Sven Gamlakarleby IF 17:05 +3:55 6. 43 Helkiö Markku OK Kristina 21:17 +8:07
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 6, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 48 Laine Harri Kauhajoen Karhu 14:14 2. 50 Lövsund Bengt OK Botnia 14:36 +22 3. 49 Björklund Håkan IK Falken 15:33 +1:19 4. 47 Kalliomaa Lasse Laihian Luja 16:11 +1:57 5. 45 Nylund Henrik IK Falken 17:30 +3:16 6. 46 Sundelin Rolf-Erik Gamlakarleby IF 22:54 +8:40
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 52 Åkerblom Måns Gamlakarleby IF 15:16
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 56 Hakala Niilo Teuvan Rivakka 13:00 2. 55 Kvist Samuel IF Femman 20:34 +7:34 3. 54 Staffans Per-Erik Vörå IF 22:00 +9:00
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 1) 1. 60 Storm Sven-Olof IF Femman 17:39 2. 58 Hjerpe Lars IF Femman 18:22 +43 59 Kataja Reino Suunta Jurva Hyl.
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 62 Mård Leo OK Kristina 27:23
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 65 Lillhonga Kevin Gamlakarleby IF 23:57
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 69 Forsell Mickel OK Botnia 14:13 2. 68 Kullman Hannes IK Falken 16:14 +2:01 3. 70 Backman Christoffer IF Femman 20:32 +6:19
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 8, Keskeytti: 0, Hylätty: 1) 1. 75 Forsell Gustav OK Botnia 9:07 2. 73 Hansén Lucas OK Botnia 11:14 +2:07 3. 79 Nordin Ludvig Närpes OK 11:55 +2:48 4. 77 Holmback Emil Malax IF 12:39 +3:32 5. 76 Bäckström Linus Närpes OK 13:31 +4:24 6. 74 Loo Andreas IF Femman 16:25 +7:18 7. 78 Bergström Filip OK Kristina 16:49 +7:42 72 Nordström Mattis Närpes OK Hyl.
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 10, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 88 Hahn Felix Solf IK 7:16 2. 81 Kuuttinen Lukas Närpes OK 8:27 +1:11 3. 84 Udell Oliver Solf IK 8:43 +1:27 4. 86 Nordin Viktor Närpes OK 9:23 +2:07 5. 89 Forsström Anton OK Botnia 9:25 +2:09 6. 83 Bergström Kasper OK Kristina 10:10 +2:54 7. 85 Backman Alexander IF Femman 10:34 +3:18 8. 90 Rokala Alex IF Femman 10:38 +3:22 9. 91 Friman Ben Solf IK 11:42 +4:26 10. 82 Berglund Hampus IF Femman 13:39 +6:23
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 12, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 177 Forsström Emil OK Botnia 8:36 2. 172 Berg Eelian OK Botnia 10:20 +1:44 3. 171 Jansson Lukas IK Falken 10:26 +1:50 4. 170 Nordin Alvin Närpes OK 10:41 +2:05 5. 176 Lindfors Hugo IK Falken 11:41 +3:05 6. 182 Ådjers Elias OK Kristina 12:47 +4:11 7. 181 Qvisén Aaron IF Femman 13:17 +4:41 8. 173 Gulin Jakob Närpes OK 14:51 +6:15 9. 178 Langels Linus Närpes OK 15:01 +6:25 10. 183 Sand Jonatan Närpes OK 15:05 +6:29 11. 179 Ojala Vilmer Solf IK 15:22 +6:46 12. 174 Björne Benjamin OK Kristina 26:48 +18:12
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 102 Furunäs Ida IF Femman 17:18 2. 104 Forsström Heidi OK Botnia 18:04 +46 3. 101 Lindfors Lina IK Falken 18:38 +1:20
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 107 Jansson Tuija IK Falken 17:01 2. 106 Finne Rosmarie Solf IK 21:09 +4:08
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 110 Backman Yvonne IK Falken 19:06 2. 109 Bergström Pia OK Kristina 20:19 +1:13
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 114 Svartsjö Åsa OK Botnia 17:10 2. 112 Utfolk Ann-Louise OK Kristina 23:59 +6:49 3. 113 Backman Åsa IF Femman 26:13 +9:03
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 117 Strandberg Annika IF Femman 15:07
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 4, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 122 Björklund Gunilla IK Falken 13:20 2. 123 Pått Saga IF Minken 16:47 +3:27 3. 125 Nylund Marlene IK Falken 17:50 +4:30 4. 124 Laine Kaija Kauhajoen Karhu 21:11 +7:51
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 131 Holmback Emma Malax IF 23:42
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 133 Hansén Amanda OK Botnia 13:32
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 9, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 140 Tuohimaa Ines Solf IK 10:11 2. 138 Myrskog Rosa IK Kronan 10:52 +41 3. 137 Hahn Olivia Solf IK 11:44 +1:33 4. 143 Torrkulla Henna IF Femman 11:58 +1:47 5. 139 Enlund Julia IF Femman 13:16 +3:05 6. 142 Nevala Ronja Teuvan Rivakka 14:36 +4:25 7. 136 Backlund Alva IF Femman 14:38 +4:27 8. 141 Krook Felicia Närpes OK 15:29 +5:18 9. 135 Jansson Mia IK Falken 15:44 +5:33
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 10, Keskeytti: 0, Hylätty: 1) 1. 151 Gripenberg Ester IF Brahe 8:33 2. 148 Halonen Ellinor Närpes OK 9:04 +31 3. 146 Kullman Thea IK Falken 9:29 +56 4. 145 Häggkvist Johanna Närpes OK 9:41 +1:08 5. 149 Lindfors Karolina IK Falken 9:44 +1:11 6. 150 Forsell Marion OK Botnia 9:46 +1:13 7. 155 Torrkulla Venla IF Femman 14:42 +6:09 8. 154 Liljeqvist Emilia IF Minken 15:47 +7:14 9. 153 Ström Ellinor Solf IK 20:13 +11:40 147 Nordman Tilde IF Femman Hyl.
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 7, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 161 Sandberg Inez Närpes OK 9:44 2. 162 Enlund Isabella IF Femman 12:02 +2:18 3. 159 Lindqvist Fanny Närpes OK 12:57 +3:13 4. 160 Backlund Thelma IF Femman 14:03 +4:19 5. 157 Snickars Lea Närpes OK 14:05 +4:21 6. 158 Bergström Tilde OK Kristina 16:09 +6:25 7. 163 Bergman Elin Närpes OK 18:33 +8:49
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H12 H10 D21A D35 D40 D45 D50 D65 D18 D16 D14 D12 D10 MOTION
(Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 9981 Snickars Virpi Solf IK 25:28 2. 9980 Grandell Ove NOK 34:17 +8:49